Malá bible

Malá BibleJedinečné umělecké dílo nyní v menším formátu!

Pro velký zájem o ZLATOU BIBLI, která vyšla v roce 2010 v limitovaném nákladu 600 ks, připravilo nakladatelství EUROMEDIA GROUP, k. s., nově MALOU BIBLI. Grafické zpracování, obsah a reprodukce iluminací (bez zlatotisku) jsou totožné s unikátní ZLATOU BIBLÍ. Díky zpracování bez zlacené ořízky, zlatotisku a kování je MALÁ BIBLE cenově dostupnější pro širší okruh zájemců.

MALÁ BIBLE obsahuje úplné znění Starého a Nového zákona v nejnovějším českém překladu. Toto reprezentativní dílo představuje na 1072 stranách 259 velkolepých děl mistrovského biblického umění středověku. V BIBLI najdete nádherné reprodukce iluminací z historických rukopisných biblí, například z bible Václava IV. (z let 1389–1399), Neapolské bible (2. pol. 14. stol.) či z vídeňské Historické bible z Urachu (1463).

MALÁ BIBLE je vyrobena nejmodernějšími tiskařskými technologiemi, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost každého výtisku – kvalitní šitá vazba, tvrdé desky potažené plátnem (Prestige 4718) vínové barvy, s termoražbou na přední straně a na hřbetu knihy, a kvalitní papír (115 gr; Arctic volume Ivory). Každý výtisk je zabalen do speciální fólie a vložen do krabice, která BIBLI chrání během transportu.

Spojením nádherných barevných reprodukcí s technickou precizností grafického zpracování vzniklo dílo trvalé hodnoty – MALÁ BIBLE se stane klenotem vaší rodinné knihovny.

Malá Biblia Malá Biblia Malá Biblia